Gen Akademi Organizasyon Kongre Turizm

Biz Kimiz ?

BİZ KİMİZ ?

Eğitim, Organizasyon ve Turizm sektöründe faaliyet göstermek amacı ile kurulmuş olan Gen Akademi; kişisel ve kurumsal eğitimler başta olmak üzere etkinlik, kongre, konferans, turizm ve kişisel gelişim alanında, tam bir bütünlük ve yüksek performans ile en son trendleri ve teknolojik gelişmeleri hizmetlerine entegre edip, yüksek kalite ile hizmet sunmaktadır.

Gen Akademi Eğitim, Bayi ve Lansman toplantılarını yılın belirli zamanlarında kurum ve kuruluşların düzenledikleri toplantılarında iş birliği ile kurum ve kuruluşların iş yükünü hafifleterek kaliteli ve profesyonel hizmet sunmaktadır. Kongre ve konferans hizmetleri ise ulusal ve uluslararası kongre, seminer ve konferans organizasyonlarında sahip olduğu deneyimlerini üzerine her geçen gün yenilerini ekleyerek sektöre ivme kazandırmak amacıyla ilerlemektedir.

Gen Akademi kişisel eğitimlerin de kişinin kendini tanıması, hangi alanlarda ne durumda bulunduğunun belirlenmesi ve eksik olduğunu düşündüğü alanlarda kendini geliştirmeye karar vermesi konularında destek olur. Kurumsal eğitimlerde de firmalara özel olarak hazırlanan eğitim içeriğine göre programlarının düzenlenmesi, kurum çalışanlarını değerlendirmeye tutarak ve çalışanların zayıf olduğu yönler varsa kurum çalışanlarına bu yönlerini geliştirmeleri üzerine kurumsal eğitimlerle destekler.

Tüm bu hizmet alanlarında innovatif fikirler ve güçlü alt yapı ile standartları zorlamaktadır. Sunduğu eğitimlerle misafirlerine sahip oldukları becerileri, yetenekleri ve güçlerini daha kaliteli bir hale getirerek başarı ve üretkenliği amaç belirlemiş bir hayat yakalamalarını amaçlamaktadır.

Uzun vadede global alanda gerçekleştirilen bilinmeyen, benzersiz eğitim ve organizasyonlarla kalite, yenilik ve başarılarıyla adından söz ettiren seçkin bir kurum olmayı hedeflemektedir.